Shiten 2 Banesa në Rrugen A

Shiten 2 Banesa në Rrugen A
Lagjja e Spitalit, Prishtinë
Në Shitje 900€ - Banesa
1986 100 M2 2 Dhoma 2 Banjo Rruga A

Shiten 2 Banesa ne Rrugen A – Kodi 1986

Lokacioni: Mbrapa Eulexit

Siperfaqe: 100 M2

Kati 5 dhe 7

Renditjet

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Shpajz
– Koridor
– Ballkon

Posedon

– Nxemje Qendrore me Rym nder Dysheme
– Mirembatje te Hymjes
– 2 Lifta
– Uj 24H
– Garazhd per Vetur
– Parking para Objektit

– Ndertim me standarde te larta, dritare antracid, fasade ventiluese, ndarje muresh me lesh guri kunder zhurmes, parket.

– Banesa ka nxemje nder dysheme dhe ne çdo dhome ka termostat per rregullimin e temperatures, si dhe dyshemeja eshte nga parketi kualitativ.

Çmimi €900 M2 e Baneses + €8000 Garazhda per Vetur

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City