Shiten 2 Banesa te Prishtina e Re

Shiten 2 Banesa te Prishtina e Re
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 850€ - Banesa
2226 51 M2 1 Dhoma 1 Banjo Prishtina e Re
Shiten 2 Banesa ne Lagjen Prishtina e Re – Kodi 2226
 
Lokacioni: Kompleksi Premium Roni
 
Banesat me Siperfaqe 51 M2
 
Kati 2 dhe 5
 
Renditjet:
 
– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Rrym
– Miembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift
 
Objekti i nderuar me cilesi te larte ndertimit, ofron jetesen komode dhe qasjen e lehte ne te gjitha pjeset e qytetit, parking te mjaftueshem, qetesi,dhe larg pluhurit dhe zhurmes qytetit.
 
Çmimi €850 M2
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City