Shiten 3 Banesa në Lagjen e Muhaxherve

Shiten 3 Banesa në Lagjen e Muhaxherve
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,750€ - Banesa
2651 64.48 M2 1 Dhoma 1 Banjo Lagjia e Muhagjerëve

Shiten 3 Banesa ne Lagjen e Muhaxherve – Kodi 2651

Lokacioni: Kompleksi Prima Group afer Kulles Zotnise

1. Siperfaqe: 110.07 M2 ne Katin e 6 – 3 Dhoma Gjumit, Sallon me Kuzhin, 2 Banjo, Ballkon, Depo, Koridor.

2. Siperfaqe 91.49 M2 Katin e 8 – 2 Dhoma Gjumit, Sallon me Kuzhin, 2 Banjo, Ballkon, Koridor.

3. Siperfaqe 64.48 M2 Katin e 8 – Dhoma Gjumit, Sallon me Kuzhin, Banjo, Ballkon, Koridor.

-Lokacioni i ndertimit te objektit “PRIMA RESIDENCE” (sipas zgjidhjes urbane) perfshin ngastren kadastrale nr. 10465-1.Lokacioni ka qasje nga rruga “Ali Kelmendi”,rr. “Bedri Shala” ne veri-perendim dhe nga rruga”Kaçaniku” ne jug-perendim. Objekti gjindet afer Parkut se Qytetit, Qendres se Prishtines dhe Universitetit te Prishtines.

Çmimi €1750 M2

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City