Shiten 3 Banesa te Prishtina e Re në Objektin Grand Towers

Shiten 3 Banesa te Prishtina e Re në Objektin Grand Towers
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje - Banesa
2409 133.2 M2 3 Dhoma 3 Banjo 1 Garazha Prishtina e Re
Shiten 3 Banesa te Prishtina e Re – Kodi 2409
 
Lokacioni: Rr. Holger Petersen Ne Kompleksin Grand Towers
 
 
Banesa 1:
Siperfaqe: 133.2 M2 ne Katin e 8 – Renditjet: 3 Dhoma Gjumit, Sallon me Kuzhin, 2 Banjo, Wc. Depo, Ballkon.
 
Banesa 2:
Siperfaqe: 132.5 M2 ne Katin e 5 – Renditjet: Renditjet: 3 Dhoma Gjumit, Sallon me Kuzhin, 2 Banjo, Wc. Depo, Ballkon.
 
Banesa 3:
Banesa : 85.8 M2 ne Katin e 3 – Renditjet: Renditjet: 2 Dhoma Gjumit, Sallon me Kuzhin, Banjo, Wc. Depo, Ballkon.
 
– Banesa gjindet ne Lagjen Prishtina e Re ne Rr. Holger Petersen mbi Berisha Group. Objekti Grand Towers posedon 5 lamela, objektet gjinden ne piken me te larte te Prishtines me pamje panaromike. Objekti perfundon ne dhjetor 2023. Dokumentacioni i rregullt dhe perkthimi te noteri i menjehershem.
 
Cmimet jane speciale per detaje tjera na kontaktoni:
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City