Shiten Banesat në Mat te Shk.F. Pavarsia

Shiten Banesat në Mat te Shk.F. Pavarsia
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 950€ - Banesa
2312 89.16 M2 2 Dhoma 2 Banjo Mati

Shiten Banesat ne Mat – Kodi 2312

Lokacioni: Te Shk.F. Pavarsia

Siperfaqet:

Tipi A – 116 M2 – Katin e 1 dhe 6
Tipi B – 89.90 M2 – Kati 1 dhe 8
Tipi A – 150 M2 – Kati 9
Tipi B – 65 M2 – Kati 9
Tipi C – 61 M2 – Kati 9
Tipi D – 56 M2 – Kati 2
Tipi E – 109.54 M2 – Kati 8

– Nese jeni duke kerkuar banes per blerje ne Lagjen Mati 1 per te jetuar i lumtur dhe me kushte komode banimit eshte Kompleksi Premium. Kompleksi Premium eshte objekt i ndertuar me cilesi te larta te ndertimit, objekti gjindet te Shk.F. Pavarsia, ne afersi te objektit jane markete, restorante, transporti publik. Objekti eshte i ndertuar ne lokacionin shume te pershtatshem per banim familjar.

Çmimi €950M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City