Shitet Banesa 126 M2 te Parku i Qytetit

Shitet Banesa 126 M2 te Parku i Qytetit
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,200€ - Banesa
2302 126 M2 3 Dhoma 2 Banjo Parku i Qytetit

Shitet Banesa te Parku i Qytetit – Kodi 2302

Lokacioni: Rr. Rrustem Statovci Te Life Fitnesi

Siperfaqe: 126 M2

Kati 4

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Ballkona
– 2 Banjo
– Paradhom

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa ne Rr. Rrustem Statovci Afer Qendres se Prishtines me pamje nga Parku i Qytetit, banesa eshte komplet e renovuar dhe e pabanuar. Banesa ofron kushte te mira jetese dhe komoditet, ne afersi te baneses jane te gjitha gjerat qe duhen si psh, parku i qytetit, qendra e Prishtines, marketet, fitnesi, transporti publik, etj.

Çmimi €1200 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City