Shitet Banesa 3 Dhomshe në Arbëri te Komuna

Shitet Banesa 3 Dhomshe në Arbëri te Komuna
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,400€ - Banesa
2484 98.4 M2 3 Dhoma 2 Banjo Arbëri

Shitet Banesa ne Arberi – Kodi 2484

Lokacioni: Afer Komunes

Siperfaqe: 98.4 M2

Kati 1

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

– Banesa gjindet ne Arberi afer Komunes se Re dhe Afer Konados, siperfaqe 98.4 M2 ne Katin e 1. Banesa eshte e pershtatshem per banim ose per afarizem per qiradhenje. Objekti eshte pranuar teknikisht.

Çmimi €1400 M2

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City