Shitet Banesa 3 Dhomshe në Mat te Super Viva 2

Shitet Banesa 3 Dhomshe në Mat te Super Viva 2
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,000€ - Banesa
2406 113.32 M2 3 Dhoma 2 Banjo Mati

Shitet Banesa ne Mat – Kodi 2406

Lokacioni: Te Super Viva 2

Siperfaqe: 113.32 M2

Kati 7

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon
– Shpajz

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– Mirmebatje te Hymjes
– Parking per Banoret Residenc
– Uj 24 H

– Objekti BTP Holding gjindet ne Rr. Muharem Fejza te Super Viva 2 ne katin e 7, objekti posedon 2 lifta dhe parking te mjaftueshem. Shkolla pavarsia gjindet 50 metra prej objektit. Dokumentacioni i rregullt.

Çmimi €1000 M2

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City