Shitet Banesa 4 Dhomshe në Rrugen B

Shitet Banesa 4 Dhomshe në Rrugen B
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 138,000€ - Banesa
1427 156 M2 4 Dhoma 2 Banjo Rruga B

Shitet Banesa ne Rrugen B – Kodi 1427

Lokacioni: Mbrapa Royal Mallit

Siperfaqe: 156 M2

Kati 7

Renditjet:

– 4 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– 2 Ballkona
– 2 Koridora
– Shpajz

Posedon:

– Dhoma e Gjumit per Qift eshte e Perbashket me Banjo dhe Ballkon
– Nxemje Qendrore me Rrym
– Lift
– Mirembatje te Hymjes
– E Mobiluar

Çmimi €138.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City