Shitet Banesa e Mobiluar në Bregun e Diellit Afër Royal Mallit

Shitet Banesa e Mobiluar në Bregun e Diellit Afër Royal Mallit
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 70,000€ - Banesa
2256 67 2 Dhoma 1 Banjo Bregun e Diellit

Shitet Banesa Komode ne Bregun e Diellit- Kodi 2256

Lokacioni: Objekti Relax 3 Afer Emona Center dhe Iliria Building

Siperfaqe: 67 M2 Neto

Kati 8

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– 2 Lifta
– Uj 24H

– Banesa gjindet shum afer rruges B, Lokacioni ku gjindet banesa eshte vend i favorshem per banim, ne afersi te objektit gjindet shkolla fillore Iliria, transporti publik, qendra tregtare Royal Mall, Kafeteria Sunny Hill, supermarketi Emona Center. Banesa shitet e mobiluar.

Çmimi €70.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City