Shitet Banesa Mbrapa Eulexit Afër Rrugës A

Shitet Banesa Mbrapa Eulexit Afër Rrugës A
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,050€ - Banesa
76.7 M2 2 Dhoma 1 Banjo Prishtina e Re

Shitet Banesa te Prishtina e Re – Kodi 2703

Lokacioni: Kompleksi Puhiza 2 – Ndertues Agullimi Mbrapa QKUK-se

Siperfaqe: 76.7 M2

Kati 1

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Koridor

Objekti perfundon ne Tetor.2024. Lokacioni eshte ne Rrugen Holger Petersen afer QKUK-se dhe afer Rruges A. Perkthimi e baneses behet te Noteri.

Çmimi €1050 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City