Shitet Banesa Mbrapa Spitalit Amerikan

Shitet Banesa Mbrapa Spitalit Amerikan
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 74,000€ - Banesa
2505 73.78 M2 1 Dhoma 2 Banjo Lagjen e Spitalit

Shitet Banesa ne Lagjn e Spitalit – Kodi 2505

Lokacioni: Mbrapa Spitalit Amerikan

Siperfaqe: 73.78 M2

Kati 9

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Shpajz
– Banjo
– WC
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore
– Mirembatje te Hymjes
– 2 Lifta
– Uj 24 H

– Objekti F&A Inxhiniering gjindet miniher mbrapa spialit Amerikan dhe Fillim te Rruges A. Banesa posedon dokumentacion te rregullt.

Çmimi €74.000

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City