Shitet Banesa në Aktash te Kompleksi Konak

Shitet Banesa në Aktash te Kompleksi Konak
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,600€ - Banesa
2452 115.22 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Aktash

Shitet Banesa ne Aktash me Flete Poseduese – Kodi 2452

Lokacioni: Afer Ministris Arsimit

Siperfaqe: 115.22 M2

Kati 9

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon
– Shpajz

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Garazhd per Vetur
– Lift
– Uj 24 H

Banesa gjindet ne Qender afer Ministris Arsimit ne Kompeksin Konak, Objekti Konak ofro kushtet komode dhe siguri maximale. banesa gjindet afer qendres se Prishtines. Banesa posedon feleten poseduese.

Çmimi €1600 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City