Shitet Banesa në Arbëri Afër Minimaxit

Shitet Banesa në Arbëri Afër Minimaxit
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,200€ - Banesa
2495 80 M2 2 Dhoma 2 Banjo Arbëri

Shitet Banesa ne Arberi – Kodi 2495

Lokacioni: Afer Minimaxit

Siperfaqe: 85.5 M2

Kati 1

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

– Objekti eshte ndertuar nga kompania Kabashi ne Arberi Afer Minimaxit dhe Perball Objekteve Pushkollit, objekti e sapoperfunduar dhe banesa eshte e sapomobiluar dhe e pabanuar asnjehere me pare. Banesa ka qasje te lehte per e Komuna e Prishtines dhe Qender. Banesa eshte me orientim nga Lindje – Perendim. Banesa shitet e mobiluar.

Çmimi €1200 M2

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City