Shitet Banesa në Arbëri te Conadi Afër Komunës

Shitet Banesa në Arbëri te Conadi Afër Komunës
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,500€ - Banesa
2607 89.5 M2 2 Dhoma 2 Banjo Arbëri

Shitet Banesa ne Arberi me Flete Poseduese – Kodi 2607

Lokacioni: Afer Komunes te Conadi

Siperfaqe: 89.5 M2

Kati 1

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje Hymjes
– 2 Lifta
– Uj 24 H

– Banesa gjindet Afer Komunes te Conadi. Banesa shitet komplet e mobiluar dhe eshte e leshuar me qira me cmim €450 ne muaj.

Çmimi €1500 M2

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City