Shitet Banesa në Arbëri te Komuna e Re

Shitet Banesa në Arbëri te Komuna e Re
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 74,000€ - Banesa
2551 58 M2 1 Dhoma 1 Banjo Arbëri

Shitet Banesa Komode ne Arberi – Kodi 2551

Lokacioni: Afer Komunes se Re te Meridiani

Siperfaqe: 58 M2

Kati 4

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet ne nje lokacion shume te pershtatshem per banim ose per qiradhenje, banesa eshte komode dhe e shfrytezueshme qdo kend e baneses.

Çmimi €74.000

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City