Shitet Banesa në Bregun e Diellit Përball Shk.f. Ismail Qemali

Shitet Banesa në Bregun e Diellit Përball Shk.f. Ismail Qemali
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 80,000€ - Banesa
2263 80 M2 2 Dhoma 1 Banjo Bregun e Diellit

Shitet Banesa ne Bregun e Diellit – Kodi 2263

Lokacioni: Afer Fures Artizan dhe Sport Bar Offside

Siperfaqe 95 M2

Kati 4 (pa lift)

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Shpajz
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H

– Banesa ne shitje ne Bregun e Diellit ne Rr. Hilmi Rakovica perball me siperfaqe 95 M2 Bruto dhe 80 M2 Neto, ne Afersi te baneses jane, shkolla fillore Ismail Qemali, Transporti Publik, Fura Bukes, Marketie etj.

Çmimi €80.000

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City