OFERTË – Shitet Banesa në Bregun e Diellit te Shk.F. Iliria

OFERTË – Shitet Banesa në Bregun e Diellit te Shk.F. Iliria
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 54,000€ - Banesa
2344 93 M2 3 Dhoma 1 Banjo Bregun e Diellit

SUPER OFERT – Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Bregun e Diellit – Kodi 2344

Lokacioni: Afer Shk.F. Iliria

Siperfaqe: 93 M2

Kati 6

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Uj 24 H

-Banesa 93 M2 me 2 Nivele, kati i pare i baneses eshte sallon me kuzhin dhe ballkon, kati i dyte e baneses eshte 3 dhoma gjumit, koridor, shpajz, banjo. Lifti nuk funksionon.

Objekti eshte ndertuar ne vitin 2009 nga Kompania Dardania Company. Kontrata behet vetem te avokati deri ne pranim teknik. Personi qe e shet banesen eshte blersi i pare ne vitin 2009.
Banesa shitet e mobiluar.

Çmimi €54.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City