Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherve te Prima Residence

Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherve te Prima Residence
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,600€ - Banesa
2587 110.07 M2 3 Dhoma 2 Banjo Lagjia e Muhagjerëve

Shitet Banesa ne Lagjen e Muhaxherve – Kodi 2587

Lokacioni: Kompleksi Prima Group afer Kulles Zotnise

Siperfaqe: 110.07 M2

Kati 10 (objekti eshte 12 katshe)

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– 2 Banjo
– Depo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– 2 Lifta

-Lokacioni i ndertimit te objektit “PRIMA RESIDENCE” (sipas zgjidhjes urbane) perfshin ngastren kadastrale nr. 10465-1.Lokacioni ka qasje nga rruga “Ali Kelmendi”,rr. “Bedri Shala” ne veri-perendim dhe nga rruga”Kaçaniku” ne jug-perendim. Objekti gjindet afer Parkut se Qytetit, Qendres se Prishtines dhe Universitetit te Prishtines.

Çmimi €1600 M2

???? 044 302 000
???? www.prishtina-city.com
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City