Shitet Banesa në Lagjen Prishtina e Re – Kati 1

Shitet Banesa në Lagjen Prishtina e Re – Kati 1
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 950€ - Banesa
2605 67 M2 1 Dhoma 1 Banjo Prishtina e Re

Shitet Banesa ne Lagjn Prishtina e Re – Kodi 2605

Lokacioni: Rr. Malush Kosova Mbrapa Eulexit

Siperfaqe: 67 M2

Kati 1

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

– Objekti Lila Residenca gjindet ne Lagjen Prishtina e Re mbrapa Eulexit ku pritet te ndertohet Rruga A. Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe te shfryteueshem ne 4 kendet e baneses. Objekti perfundon ne muajin Mars. 2024. Dokumentacioni eshte ne rregull dhe kontrata behet te Noteri.

Çmimi €950

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City