Shitet Banesa në Lagjen Prishtina e Re te Linda Premium

Shitet Banesa në Lagjen Prishtina e Re te Linda Premium
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,200€ - Banesa
2627 67.10 M2 1 Dhoma 1 Banjo Prishtina e Re

Shitet Banesa ne Lagjen Prishtina e Re – Kodi 2627

Lokacioni: Kompleksi Linda Premium

Siperfaqe: 67.10 M2

Kati 4

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Depo
– Banjo
– Koridor

Posedon:

-Objekti i ndertuar me cilesi te larte ndertimit dhe me pamje fantastike, kompleksi Linda Premium njifet ne lagjen Prishtina e Re si nje nder objektet me luksoze ne kete rajon. Lokacioni i objektit eshte afer Rruges A dhe Spitalit Amerikan.

Veçorite tjera:

– Posedon sistem “smart home”
– Thithese elektrike ne mur (e centralizuar)
– Ngrohje me kallda dhe klime AC
– Rrjeti i internetit: fiber optik
– Roletat elektrike (smart home)
– Ideale per banim ose zyre

– Kontrata behet te Noteri

Çmimi €1200

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City