Shitet Banesa në Lagjen Prishtina e Re

Shitet Banesa në Lagjen Prishtina e Re
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,000€ - Banesa
2606 109.4 M2 2 Dhoma 2 Banjo Prishtina e Re

Shitet Banesa ne Lagjn Prishtina e Re – Kodi 2606

Lokacioni: Rr. Holger Petersen Kompleksi Prishtina Premium Residence

Siperfaqe: 109.4 M2

Kati 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Shpajz
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

Karaterestikat e Objektit:

Lartesia e katit 3 metra e pastert
Fasada Ventiluese 8mm Gentas, izolimi 16 cm
Sistemi Smart Home
Dritaret katerstinore me tre gjama, roleta alumini elektrike
Dyer 250 cm te larta 3D te pajisura me sistem te sigurise me alarm, kunder zjarrit dhe vakum
Muret e koridoreve me akustik dy blloka 12 cm
Ngrohje ne dysheme Vaillant, rregullator ne çdo dhome si dhe ne smartphone
Tre banesa ne kate me 2 ashensora
Muret ndarese brenda baneses 20 cm
Mundesi ndryshimi te planit të brendshem banesor
Parking per çdo njesi banesore dhe afarizem
Siguri 24/7

– Objekti Perfundon Dhjetor 2025.

Çmimi €1000 M2

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City