Shitet Banesa në Lakrishte në Kompleksin Tregtia

Shitet Banesa në Lakrishte në Kompleksin Tregtia
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 155,000€ - Banesa
2264 105 M2 3 Dhoma 2 Banjo Lakrishte
Shitet Banesa Moderne ne Lakrishte – Kodi 2264
 
Lokacioni: Kompleksi Tregtia
 
Siperfaqe 105 M2
 
Kati 4
 
Renditjet:
 
– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Ballkona
– 2 Banjo
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Parking para Objektit
– Lift
– Uj 24 H
 
– Kompleksi Tregtia nje prej Kompanive me serioze te ndertimit ku ofron te gjitha kushtet e banimit dhe insfrastruktures te plote. Banesa shitet ne katin e 4 me siperfaqe te mjaftueshem te baneses dhe e shfrytezuar qdo kend e baneses. Kujdes te veqante te mobilimit dhe nje komoditet per jetese familjare.
 
Çmimi €155.000
 
? 044 302 000
? www.prishtina-city.com
?agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City