Shitet Banesa në Lakrishte te Dukagjini Residenc

Shitet Banesa në Lakrishte te Dukagjini Residenc
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,850€ - Banesa
1596 70.30 M2 1 Dhoma 1 Banjo 1 Garazha Lakrishte

Shitet Banesa ne Lakrishte me Flete Poseduese – Kodi 2596

Lokacioni: Kompleksi Dukagjini Residence

Siperfaqe: 70.30 M2

Kati 12

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Garazhde per Veture + Depo
– Uj 24 H
– 4 Lifta

Specifikat e Objektit:

– Banesa ndodhet ne nje zone mjaft te pershtatshme per banim dhe per afarizem e përshtatshme edhe per zyre biznesi, me një pamje shume te mirë dhe e ndar në dhoma si dhe vlene te ceket se në hyrjen e banesës është Recepcioni per lajmerim te mysafireve me loby per pritje te musafirve me kamera te integruar mbrenda baneses.

– Objekti ka nje ndertim mjaft cilesor materiali ndertimor eshte ne nivelin me te larte qe nuk eshte perdorur deri me sot
– Sistemin SMART ROOME per kontrollim te nxemjes dhe temperatures dhe roletave.

– Banesa gjendet në kompleksin e ndërtuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në lagjen Lakrishte

– Loby per pritje te musafirve
– Parking te perbashket
– Objekti posedon ne tri katet e para Qendren Tregtare ,Parking Nentoksor kater kate.

Çmimi €1850 M2
Çmimi €15.000 Garazhda me Depo

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City