Shitet Banesa në Mat Afër Royal Mallit

Shitet Banesa në Mat Afër Royal Mallit
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,250€ - Banesa
2574 68 M2 1 Dhoma 1 Banjo Mati

Shitet Banesa me Flete Poseduese ne Mat- Kodi 2574

Lokacioni: Rr. Ndue Perdheshi Mbrapa Royal Mallit

Siperfaqe: 68 M2

Kati 3

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet shum afer rruges B te Fura Epoka, banesa eshte e mobiluar dhe me orinetim Lindje Perendim, objekti posedon fleteposeduese.

Çmimi €1250 M2

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City