Shitet Banesa në Mat Afër Rrugës B dhe C

Shitet Banesa në Mat Afër Rrugës B dhe C
TEODOR MUSAKA PRISHTIN
Në Shitje 69,000€ - Banesa
1877 80.56 M2 2 Dhoma 2 Banjo Mati

Shitet Banesa ne Mat – Kodi 1877

Lokacioni: Rr. Teodor Musaka – Afer Rruges B dhe C

Siperfaqe: 80.56 M2

Kati 6

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– 2 Lifta
– Banesa ka qasje ne rrugen A,B DHE C
– E Ndertuar nga Kompania Ndertimi A
– Garazhd dhe Depo

Çmimi €69.000 ( cmimi i garazhdes eshte extra)

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City