Shitet Banesa në Mat Afër Rrugës B dhe Rrugës C

Shitet Banesa në Mat Afër Rrugës B dhe Rrugës C
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 70,000€ - Banesa
2549 74 M2 2 Dhoma 2 Banjo Mati

OFERT – Shitet Banesa Moderne ne Mat – Kodi 2549

Lokacioni: Afer Rruges C dhe Rruges B

Siperfaqe: 74 M2

Kati 6

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– 2 Banjo
– Koridor

– Banesa me siperfaqe 74 M2 dhe shume e shfrytezueshme dhe me nje plan interesante ku perfshihen 2 dhoma gjumit, 2 banjo, sallon me kuzhin. Objekti Alko Grup gjindet mbrapa Fitnesit Flex dhe ka qasje direkt ne Rrugen B, Rrugen C dhe Rrugen Muharem Fejza. Objeki perfundon ne Maj 2024. Objekti 8 Katshe, perkthimi i menjehershem te Noteri.

Çmimi €70.000

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City