Shitet Banesa në Mat Afër Shk.F. Pavarsia

Shitet Banesa në Mat Afër Shk.F. Pavarsia
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 51,000€ - Banesa
2292 60 M2 1 Dhoma 1 Banjo Mati
Shitet Banesa ne Mat – Kodi 2292
 
Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Afer Shk.F. Pavarsia
 
Siperfaqe: 60 M2
 
Kati 3
 
Renditjet:
 
– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift
 
– Banesa gjindet ne rrugen kryesore Muaharem Fejza shum Afer Shk.F. Pavarsia, mundesi blersjes dhe garazhdes per veture me cmim 6000 euro.
 
Çmimi €51000
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City