Shitet Banesa në Mat Afër Shk.F. Pavarsia

Shitet Banesa në Mat Afër Shk.F. Pavarsia
Shkolla Pavarsia, Muharrem Fejza, Prishtinë
Në Shitje 55,000€ - Banesa
1880 63 M2 1 Dhoma 1 Banjo Mati

Shitet Banesa ne Mat – Kodi 1880

Lokacioni: Afer Shkolles Pavarsia

Siperfaqe: 63 M2

Kati 4

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Garazhd per Vetur dhe Depo 17 M2
– Pamje nga Rruga Kryesore nga Lindja
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift
– Kompleksi banesor eshte ndertuar nga WG Construcion

Çmimi €55.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City