Shitet Banesa në Mat te Kolegji Millenium

Shitet Banesa në Mat te Kolegji Millenium
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 880€ - Banesa
2547 90.8 M2 2 Dhoma 2 Banjo Mati

Shitet Banesa ne Mat – Kodi 2547

Lokacioni: Rr. Isa Kastrati te Kolegji Millenium

Siperfaqe: 90.8 M2

Kati 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– 8 Objekte
– Objektet te Ndertuara me nga 5 Kate Banimi
– 70% Hapsir Gjelberuese
– Instalime elektrike të programuara me kartel
– Izolim cilesor akustik dhe termik
– Nivelizim dy shtresore
– Dritare cilesore Gjermane te markes Sallamander
– Gypa te kanalizimit silente (te pa zhurmshem)
– Fontana moderne te wc te markes Grohe
– Video dhe voice phone
– Distance ne mes te objekteve
– Sigurim te objekteve 24 ore
– Parkingje te shumta private dhe publike
– Park dhe pushimore me ndriçim tere kohen
– Kend te lojerave per femije
– Hapesira rekreative per te rritur
– Vezhgimi i Kompleksit me kamera dhe alarme te sigurise
– Uje te pijes 24 ore
– Furnizim te rregullt me energji elektrike 24 ore
– Qasje e shpejte ne qender te Prishtines
– Pamjen Jug-Lindje
– Ne Afersi te objektit jane: Kolegji Millenium, Shkolla Fillore, Xhamia e Matit, Markete, Restorante, Transporti Publik, Ambulanca.

Çmimi €880 M2

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City