Shitet Banesa në Park Residence te Prishtina e Re

Shitet Banesa në Park Residence te Prishtina e Re
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 950€ - Banesa
225 85 M2 2 Dhoma 2 Banjo

Shitet Banesa te Prishtina e Re – Kodi 2295

Lokacioni: Kompleksi Park Residence

Siperfaqe: 85 M2

Kati 7

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Shpajz
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Gjelberim
– Uj 24 H
– 2 Lifta

– Banesa ne Rr. Holger Petersen ne Lagjen Prishtna e Re, objekti i ndertuar nga kompania Berisha Group, objektet e ndertuara ne kete lokacion ne Park Residence jane me gjelberim 70% te hapsires, objekti eshte e sapoperfunduar dhe ofron kushtet e mira dhe komode te banimit, dokumentacioni ne rregull, prona bartet miniher ne emer te blersit.

Çmimi €950 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.