Shitet Banesa në Qendër Afër Kolegjit Fama

Shitet Banesa në Qendër Afër Kolegjit Fama
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 75,000€ - Banesa
2897 72 M2 1 Dhoma 1 Banjo Qender

Shitet Banesa ne Qender – Kodi 2897

Lokacioni: Afer Ish-Kolegjit Fama dhe Parkut Qytetit

Siperfaqe: 72 M2

Kati 1

Renditjet:

– Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

Çmimi €75.000

📞 044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City