Shitet Banesa në Rr. Ndue Përdheshi Afër Rrugës C

Shitet Banesa në Rr. Ndue Përdheshi Afër Rrugës C
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 67,000€ - Banesa
2402 65.79 M2 1 Dhoma 1 Banjo Rruga C

Shitet Banesa ne Mat – Kodi 2402

Lokacioni: Rr. Ndue Perdheshi Objekte Ever Green

Siperfaqe: 65.79 M2

Kati 4

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Depo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

– Banesa gjindet ne Rr. Ndue Perdheshi shum afer Rruges C me pamje Lindje-Jug. Objekti ofron kushte te mira banimi dhe ofron komoditet dhe rehati.

Çmimi €67.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City