Shitet Banesa në Rrugën A Afër QKUK-së

Shitet Banesa në Rrugën A Afër QKUK-së
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 995€ - Banesa
2558 87.6 M2 2 Dhoma 1 Banjo Rruga A

Shitet Banesa ne Rrugen A – Kodi 2558

Lokacioni: Kompleksi Andrra Ressidence

Siperfaqe: 87.6 M2

Kati 6

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa me orientim nga Lindja shum afer QKUK-se. Objekti eshte 8 katshe dhe e sapoperfunduar, sistemi i nxemjes eshte me energji elektrike dhe e gatshme per kyqje me termokos. Objekti gjindet ne Rrugen Malush Kosova se shpejti pritet ndertimi i Rruges A.

Çmimi €995 M2

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City