Shitet Banesa në Rrugën B Kompleksi Royali

Shitet Banesa në Rrugën B Kompleksi Royali
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,200€ - Banesa
2497 133 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Rruga B

Shitet Banesa ne Rrugen B – Kodi 2497

Lokacioni: Kompleksi Royal Afer Barnatoreve

Siperfaqe: 133 M2

Kati 5

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– 2 Ballkona

Objekti Royal ndodhet ne Rrugen B afer Viva Fresh Store ne rendin e dyte, Banesa e mobiluar dhe kushte te mira banimit me nxemjen qendore me termokos, lift funksional, mirembatje te hymjes, banesa eshte me pamje nga Lindje-Perendim. Ofrohet dhe garazhda per shitje.

Çmimi €1200 m2 per banese
Çmimi €10.000 Garazhda

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City