Shitet Banesa në Rrugën B te Maxi 24H

Shitet Banesa në Rrugën B te Maxi 24H
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,400€ - Banesa
2338 74 M2 2 Dhoma 2 Banjo Rruga B

Shitet Banesa ne Rrugen B – Kodi 2338

Lokacioni: Te Maxi 24 H

Siperfaqe: 84 M2

Kati 4

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Lift
– Uj 24 H
– Mirembatje te Hymjes
– Pamjen nga Rruga Kryesore

– Shitet banesa ne lokacionin me te kerkuar ne Prishtine ne Rrugen B, Pamjen nga rruga kryesore dhe me dokumentacion te rregullt perkthimi i menjehershem te noteri.

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City