Shitet Banesa në Rrugën B te Restorant Loriano

Shitet Banesa në Rrugën B te Restorant Loriano
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,100€ - Banesa
2290 65 M2 1 Dhoma 1 Banjo Rruga B

Shitet Banesa ne Rrugen B – Kodi 2290

Lokacioni: Kompleksi Cima Construction

Siperfaqe: 65 M2

Kati 1

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet shume afer rruges B ne Kompleksin Cima Construction te Restorant Loriano, banesa gjindet ne katin e 1 dhe hapsir parkingu per banoret e kompleksit Cima Construction, banesa eshte e pershtatshem per banim familjar ose edhe per te leshuar me qira. Se shpejti pritet lidhja e nxemjes qendrore me termokos.

Çmimi €1100 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City