Shitet Banesa në Rrugën C në Kompleksin Tregtia

Shitet Banesa në Rrugën C në Kompleksin Tregtia
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 950€ - Banesa
2220 63 M2 1 Dhoma 1 Banjo Rruga C

Shitet Banesa ne Rrugen C – Kodi 2220

Lokacioni: Kompleksi Tregtia

Siperfaqe: 63 M2 Neto

Kati 9

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Parking Kolektiv
– Pamjen nga Rruga Kryesore

– Banesa gjindet ne nje lokacion ku preferohet per banim dhe eshte nder lagjet me te kerkuara per blerje te banesave.
Ne afersi te lagjes jane transporti publik , marketet 24 h, restorantet, qerdhe te femijeve, parking mjaftueshem, fura e bukes etj.

Çmimi €950 M2 pa mobile
Çmimi €1000 M2 e mobiluar

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City