Shitet Banesa në Rrugën Ismail Dumoshi në Lagjen Dodona

Shitet Banesa në Rrugën Ismail Dumoshi në Lagjen Dodona
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 52,000€ - Banesa
2485 50 M2 1 Dhoma 1 Banjo Dodona

Shitet Banesa ne Lagjen Dodona – Kodi 2485

Lokacioni: Rr. Ismail Dumoshi

Siperfaqe: 50 M2

Kati 4 pa lift

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Shpajz
– Koridor
– Ballkon

– Banesa gjindet afer Qendres se Prishtines ne Rr. Ismail Dumoshi te Marketi Moni. Banesa gjindet ne katin e 4 pa lift dhe posedon nje renditje te mire duke u shfrytezuar qdo kend e baneses.

Çmimi €52.000

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City