Shitet Banesa në Tophane te Furra Moni

Shitet Banesa në Tophane te Furra Moni
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,250€ - Banesa
2673 54.9 M2 1 Dhoma 1 Banjo Tophane

Shitet Banesa ne Tophane – Kodi 2673

Lokacioni: Rr.Lidhja e Prizrenit

Siperfaqe: 54.9 M2

Kati 10

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Objekti Kulla e Tophanes gjindet ne Rr. Lidhja e Prizrenit Afer Furres Moni. Objekti eshte 13 Katshe dhe e ndertuar nga kompania BB Group.

Çmimi €1250 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City