Shitet Banesa në Tophane te Hekurudha

Shitet Banesa në Tophane te Hekurudha
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 51,000€ - Banesa
2228 55 M2 1 Dhoma 1 Banjo Tophane

Shitet Banesa ne Tophane – Kodi 2228

Lokacioni: Te Hekurudha Objekti i Capave

Siperfaqe: 55 M2

Kati 5

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

– Banesa gjindet ne Tophane ne skej rruges kryesore qe e ndan lagjen Tophane dhe Arberia saktesisht te hekurudha, siq njifet ndryshe te semaforat e Tophanes, banesa ka nje renditje te mire dhe hapsira e baneses eshte e shfrytezueshme.

Çmimi €51.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City