Shitet Banesa në Ulpianë te Solitarat

Shitet Banesa në Ulpianë te Solitarat
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 65,000€ - Banesa
2249 52 M2 1 Dhoma 1 Banjo Ulpian

Shitet Banesa ne Ulpian – Kodi 2249

Lokacioni: Kompleksi Soliterat

Siperfaqe: 52 M2

Kati 8

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Lift

– Lagjja Ulpiana eshte nje nder lagjet e vjetra te qyetit dhe me te preferuara per banim apo biznes, kur flasim per lagjen Ulpiana na rikthejn ne vitet e hershme te Prishtines dhe me shume nostalgji. Banesa gjinet ne soliterin e 3.

Çmimi €65.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City