Shitet Banesa në Veternik Objekti Co-iNG

Shitet Banesa në Veternik Objekti Co-iNG
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 95,000€ - Banesa
2648 91.78 M2 2 Dhoma 2 Banjo Veternik

Shitet Banesa ne Veternik – Kodi 2648

Lokacioni: Mbrapa Hotel International Kompleksi “Co-iNG

Siperfaqe: 91.78 M2

Kati 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– 2 Banjo
– Koridor

Pekthimi i baneses behet te Noteri, objekti eshte i ndertuar me cilesi te larte ndertimit, objekti eshte nen vezhgim te kamerave 24H, uj dhe rryme 24H.

Çmimi €95.000

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3SRsUBk

???? 044 302 000
???? www.prishtina-city.com
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City