Shitet Banesa te 4 Llullat në Katin e 1

Shitet Banesa te 4 Llullat në Katin e 1
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 65,000€ - Banesa
2270 52 M2 1 Dhoma 1 Banjo 4 Llullat
Shitet Banesa te 4 Llullat (me flete poseduese) – Kodi 2270
 
Lokacioni: Rr. Xhelal Mitrovica Afer Parkut Qytetit dhe 4 Llullave
 
Siperfaqe 52 M2 Neto
 
Kati 1
 
Renditjet:
 
– Dhom Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Mirembatje te Hymjes nga NPB-ja
– Parking para Objektit
– Uj 24 H
 
– Lokacioni i baneses eshte shume e pershtatshem per banim ose biznes per te leshuar me qira, banesa eshte e renovuar dhe gjindet 3 min larg sheshit Nena Tereze, banesa gjindet ne mes se lagjes 4 llullave dhe parkut qytetit dhe shum afer Teatrit Dodona. Afersi baneses jane Parku i qytetit, Shk.F Elena Gjika, Xhamia, Tregu, Qendra, Marketet, Fitnesi etj.
 
Çmimi €65.000
 
? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City