Shitet Banesa te 4 Llullat te Mama Mantia

Shitet Banesa te 4 Llullat te Mama Mantia
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 150,000€ - Banesa
2450 129.10 M2 3 Dhoma 2 Banjo 4 Llullat

Shitet Banesa te 4 Llullat me Flete Poseduese – Kodi 2450

Lokacioni: Rr. Bajram Kelmendi Perball Mama Mantia

Siperfaqe: 129.10 M2

Kati 6

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon
– Shpajz

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

Banesa gjindet ne Qender te 4 Llullat ne Objektin Dodona 1 e ndertuar nga kompania Uni Projekt. Banesa ka nje renditje te mire dhe qdo kend e baneses eshte e shfrytezueshme. Banesa posedon dhe fleten poseduese.

Çmimi €150.000

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City