Shitet Banesa te Prishtina e Re te Berisha Grup

Shitet Banesa te Prishtina e Re te Berisha Grup
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 83,000€ - Banesa
2657 92.43 M2 2 Dhoma 2 Banjo Prishtina e Re

Shitet Banesa te Prishtina e Re- Kodi 2657

Lokacioni: Kompleksi Berisha Grup

Siperfaqe: 92.43 M2

Kati 8

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– 2 Banjo
– Depo
– Koridor

Posedon:

Objekti eshte ne ndertim e siper dhe perfundon ne fillim te vitit 2025. Objekti gjindet perball Restorant Castle.
Cmimi eshte i arsyeshem duke e pas parasysh se ne ate lokacion cmimet jane me te larta.

Çmimi €83.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City