Shitet Garsonjerka në Arbëri Afër Komunës

Shitet Garsonjerka në Arbëri Afër Komunës
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 50,000€ - Banesa
2578 40 M2 1 Dhoma 1 Banjo Arbëri

Shitet Garsonjerka ne Arberi- Kodi 2578

Lokacioni: Afer Komunes

Siperfaqe 40 M2

Kati 6

Renditjet:

– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor

– Banesat gjinden afer komunes se re te Market Albi dhe Afer Market Meridianit, banesa shitet e mobiluar.

Çmimi €50.000

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City