Shitet Lokali në Fushë Kosovë te Berisha

Shitet Lokali në Fushë Kosovë te Berisha
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 350,000€ - Lokale
2439 340 M2 2 Banjo Rr. Nëna Tereze

Shitet Lokali ne Fushe Kosove – Kodi 2439

Lokacioni: Rr. Nena Tereze te Berisha

Siperfaqe: 340 M2

Kati Perdhes

– Lokali gjindet ne Rr. Nena Tereze ne kompleksin Apollonia. Lokali eshte ne nje loakcion te frekuentuar dhe e pershtatshem per qdo lloj biznesi. Lokali ka nje siperfaqe prej 340 M2 me 3 hyrje. Lokali ka fleten poseduese. Çmimi eshte i volitshem.

Çmimi €350.000

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City