Shitet PentHous te Parku i Qytetit me 2 Garazhda

Shitet PentHous te Parku i Qytetit me 2 Garazhda
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,100€ - Banesa
2598 174.8 M2 3 Dhoma 3 Banjo 2 Garazha Parku i Qytetit

Shitet PentHous te Parku i Qytetit – Kodi 2598

Lokacioni: Kompleksi Nura Group

Siperfaqe: 174.8 M2

Kati 11

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Paradhom
– 3 Terasa
– 3 Banjo
– Garderob
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– Mirembatje te Hymjes
– 2 Garazhda
– 2 Depo
– Uj 24 H
– Lift

– Dhoma kryesore me banjo dhe kendin e garderobes, dhoma e dyte me banjo.

– PentHous gjindet ne Rrugen Isa Kastrati afer Vorit Rrugoves dhe skej Parkut Qytetit. Objekti i ndertuar nga kompania Nura Grup me Standarte te larta ndertimit, Objektin e veqon me se shumti ajri i pastert qe vjen nga Parku i Qytetit, Qendra e Prishtines 2 min ne kembe, rruga lidhese me rrugen B, Lagjen Mati, Bregun e Diellit.

– Objekti perfundon ne fund vitit 2023.

Çmimi €110 M2

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City