Shitet Shtëpia në Hajvali

Shitet Shtëpia në Hajvali
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 255,000€ - Shtëpia
2878 241 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha

Shitet Shtepia ne Hajvali – Kodi 2878

Lokacioni: Afer Step Sport Center

Siperfaqe 241 M2 Banim dhe 5.75 Ari Toke

Renditjet

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– 2 Ballkona

Posedon:

– Nxemjen Qendrore me Rryme
– Garazhd per Veture
– Bunar
– Oxhak

– Shtepia gjindet afer Notit Step Sport Center afer Pompes Derivate dhe ka qasje shume te mire qe lidhet me rrugen ka Veterniku Albi Mall dhe nga Prishtina e Re. Posedon garazhden per veture, terase e madhe prej 37 m2 ne katin e 1, kati perdhes eshte hapsir e hapun prej 110 m2 ku shfrytezohet salloni, kuzhina dhe nje banjo. Vlen te ceket se vetem renovimi e dritareve kane kushtuar €22.000 plus renovimet tjera qe jane bere para 1 viti. Pranohet kompenzim me nje banese ne Prishtine.

Çmimi €255.000

📞 044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City